Probiotika weiki pro zahradu  

weiki_zahradaProbiotické kultury weiki pro celou zahradu obsahují vyváženou směs sedmi  kmenů přátelských mikroorganismů (bakteriálních kultur), které zásadně  zlepšují zdraví i úrodnost celé zahrady, podporují rostliny v růstu, zlepšují chuť  plodů a obnovují harmonii v půdě. Aplikujeme zálivkou nebo postřikem jednou  za 10 až 14 dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.  

JAK TO FUNGUJE? 

Probiotika pro rostliny a půdu weiki jsou kultury mikroskopických organismů,  které fungují podobně, jako přátelské bakterie které ráno snídáte v jogurtu  nebo jako probiotika z lékárny. Probiotika nahrazují špatné bakterie dobrými a  tím zlepšují naše zdraví, náladu i imunitu. Jsou ale stejně užitečná i k udržení  rovnováhy mezi dobrými a špatnými mikroorganismy v rostlinách a půdě. 

Živé kultury weiki rostlinám zásadně zlepšují podmínky k životu a tím podporují  jejich růst, zdraví, úrodnost i krásu. Probiotika weiki jako sehraný tým likvidují  patogenní mikroflóru v půdě a tělech rostlin a neutrální organismy nahrazují  těmi dobrými. Neustále rozkládají organickou hmotu a zpřístupňují rostlinám  živiny. Některá umí vázat toxiny a znepříjemňují život škůdcům i plísním. Více o  weiki najdete na www.weiki.bio. 

CO WEIKI UMÍ? 

01 Zlepšuje strukturu i kvalitu půdy  02 Pomáhá půdě vázat vodu a zvyšuje její úrodnost  03 Povzbuzuje rostliny k růstu. Jsou vitálnější a více plodí  04 Pomáhá rostlinám vzdorovat škůdcům i stresu  05 Podporuje zdraví a imunitu rostlin  06 Omezuje šíření plísní a patogenů  07 Povzbuzuje vývoj kořenů a tím rostlinám usnadňuje příjem živin z hlubších  vrstev  08 Rozkládá organickou hmotu a proměňuje základní živiny na sousta  stravitelná pro rostliny  09 Zvyšuje úrodu a zlepšuje chuťové vlastnosti plodů  10 Weiki je čistě přírodní, bez GMO, schválené pro ekologické pěstitelství 

JAK WEIKI PRO CELOU ZAHRADU POUŽÍVAT? 

Lahvičku vyndejte z tuby, dobře protřepejte a můžete se pustit do přípravy  probiotické zálivky. Dávkovat můžete pomocí víčka – jedno víčko weiki smíchejte se sedmi litry vody. Hotovo. Zálivku aplikujte přibližně jednou za  deset dní. Rostlinám prospěje i probiotická sprška přímo na listy nebo květy.  Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku.  

Probiotika weiki pro květiny

weiki-kvetinyKoktejl probiotických bakterií, který povzbuzuje ke květu a dodává tolik  potřebnou sílu a vitalitu. Díky weiki pro květiny dosáhnete zcela přírodní cestou  nádherných bohatých květů. Vaše květena si také lépe poradí se stresem, jako  je sucho, horko, přesazení nebo mráz. Bude vyžadovat méně vody, získá z půdy  více živin a vydrží kvést déle. Aplikujeme zálivkou nebo postřikem jednou za 10  dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.  

 

Probiotika weiki pro zeleninu

weiki_zeleninaSměs přátelských bakterií weiki zlepší zdraví všech druhů zeleniny, podpoří její růst i výnosnost. Plody budou chutnější a vydrží déle čerstvé. Přátelské bakterie zajistí rostlinám přirozenou výživu: rozkládají zbytky rostlinných i živočišných těl na základní živiny a upravují je tak, aby je rostliny uměly vstřebat. Podporují tvorbu i růst kořenů. Aplikujeme zálivkou nebo postřikem jednou za 10 dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.

 

Probiotika pro balkonové květiny

weiki_balkonovkyNáš probiotický životabudič stvořený na míru balkonovým i truhlíkovým květinám a rostlinám. Díky přátelským bakteriím weiki pro balkonové květiny získáte přírodní cestou bohatou nadílku nádherných květů a chutných plodů. Balkonovky vyžadují méně vody. Díky probiotikům také dokáží získat z půdy maximum živin. Aplikujte zálivkou nebo postřikem jednou za 10 dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.

 

Probiotika weiki pro pokojovky

weiki_pokojovkyProbiotický elixír z přátelských bakterií, který pokojovým rostlinám dodá sílu, zdraví a vitalitu. Díky probiotikům weiki se vaše pokojovky lépe smíří s omezeným prostorem, protože vyžadují méně vody i hnojení, dokáží z půdy dostat maximum živin. Budou také více růst i kvést. Aplikujte zálivkou nebo postřikem jednou za 10 dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.

 

Probiotika weiki pro okrasné dřeviny a rostliny

weiki_okrasne_drevinySměs prospěšných (probiotických) mikroorganismů weiki šitá na míru okrasným rostlinám a dřevinám. Pomáhá dřevinám zůstat zdravé a odolné. Díky weiki budou snáze čerpat živiny z půdy, zapustí silné kořeny, budou více růst, kvést i plodit a hned tak se něčeho neleknou! Zimy, horka, sucha, škůdců ani plísní. Aplikujeme zálivkou nebo postřikem jednou za 10 dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.

 

Prospěšné bakterie weiki pro rajčata (250 litrů zálivky)

weiki_rajcataSpeciální probiotická mana pro větší a zdravější úrodu rajčat – přátelské bakterie weiki. Probiotika weiki zlepší výživu, růst i imunitu rajčat, zásadně zvýší jejich výnosnost a chrání je před nemocemi. Plody budou chutnější a vydrží déle čerstvé. A rajčátka budou úplně bez chemie! Probiotika se navíc rostlinám postarají a přirozenou výživu, takže můžete méně hnojit. Weiki pro rajčata je vhodné pro všechny odrůdy a typy rajčat. Aplikujeme zálivkou jednou za 10 dní, první výsledky uvidíte už za pět týdnů.

 

Probiotika weiki pro kompost

weiki_kompostProbiotika pomohou rozložit organickou hmotu a přeměnit ji na zdravý a kvalitní kompost. Doma, v kompostéru i na zahradě. Snadno tak získáte přírodní hnojivo a výživu pro všechny vaše rostliny. Všechno, co vypěstujete, bude navíc zdravé a bez chemie! A co zbyde, zase vložíte na kompost. Použijte ideálně v kombinaci s urychlovačem kompostu weiki. Při společné aplikaci můžete doporučenou dávku obou přípravků snížit až o polovinu.

 

CO WEIKI PRO KOMPOST UMÍ?

1. Probiotika weiki pro zdravý kompost využívají unikátní směs přátelských bakterií s vědecky ověřeným účinkem k rychlejšímu a zdravějšímu rozkladu organické hmoty. 2. Výrazně snižuje případný zápach kompostu. 3. Potlačuje vznik patogenních organismů a plísní v kompostu. 4. Urychluje zrání kompostu. 5. Poradí si s veškerým rostlinným a domácím bioodpadem.

 

JAK NA ZDRAVÝ KOMPOST?

Větve, tuhé stonky rostlin a větší kusy kuchyňského odpadu nastříhejte nebo nakrájejte na menší kusy (asi 5 cm). Kompost udržujte vlhký a ideálně ho dvakrát za měsíc provzdušněte. Pro rychlejší zrání kompostu můžete kombinovat s weiki urychlovačem kompostu. Při společné aplikaci můžete doporučenou dávku obou přípravků snížit až o polovinu.

JAK WEIKI PRO ZDRAVÝ KOMPOST POUŽÍVAT?

Lahvičku vyndejte z tuby, dobře protřepejte a můžete se pustit do přípravy probiotického urychlovače kompostu. Dávkovat můžete pomocí víčka – sedm víček weiki rozmícháme v pěti litrech vody. Hotovo. Každou vrstvu kompostu vysokou přibližně 20 cm pokropte namíchaným roztokem. Pět litrů zálivky vám vystačí asi na jeden metr čtvereční kompostu, celé balení asi na jeden metr krychlový kompostu.

Urychlovač kompostu weiki

weiki_urychlovac-kompostuPřírodní urychlovač kompostu weiki pomůže rozložit organickou hmotu a přeměnit ji na zdravý, kvalitní kompost. Je mimo jiné potravou pro přátelské bakterie, které při kompostovacím procesu nesmí chybět, proto nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s probiotiky weiki pro kompost. Při společné aplikaci můžete doporučenou dávku obou přípravků snížit až o polovinu. Urychlí zrání kompostu na zahradě i doma ve vermikompostéru.

URYCHLOVAČ KOMPOSTU

  • Redukuje zápach kompostu.
  • Urychluje zrání kompostu.
  • Vhodný pro veškerý rostlinný a domácí bioodpad.
  • Zabraňuje průsaku dusíkatých a jiných anorganických látek do podzemních vod.

SLOŽENÍ

Polysacharidové činidlo založené na bázi termicky modifikovaného oxidovaného bramborového škrobu.

JAK NA ZDRAVÝ KVALITNÍ KOMPOST?

Větve, tuhé stonky rostlin nebo větší kusy kuchyňského odpadu nastříhejte/nakrájejte na cca pěticentimetrové kousky. Kompost udržujte vlhký. Kompostu prospěje, pokud ho dvakrát měsíčně provzdušníte. Pro efektivní nastartování fermentačního procesu doporučujeme použít společně s probiotiky weiki pro kompost. Při společné aplikaci můžete doporučenou dávku obou přípravků snížit až o polovinu.

JAK POUŽÍVAT URYCHLOVAČ KOMPOSTU WEIKI?

Každou vrstvu kompostu vysokou přibližně 25 cm posypte urychlovačem kompostu weiki. Balení vystačí na 1 m³ kompostu.

NAŠE TIPY

Pokud máte více domácích kompostérů, po naplnění prvního materiál postupně přeházejte do volného kompostéru. Každou vrstvu vysokou přibližně 20 – 25 cm rovnoměrně posypte naším urychlovačem. Jedno balení vystačí na jednu vrstvu kompostu o ploše cca 4 m2. Sušší materiál pokropte vodou (budete jí potřebovat asi 10 litrů na každou vrstvu). Vlhkost kompostu doporučujeme udržovat kolem 50 až 60%. Díky přeházení materiálu do volného kompostéru ho krásně promícháte a zároveň provzdušníte. Pokud do každé vrstvy přidáte kromě urychlovače weiki i probiotika weiki pro kompost, můžete doporučenou dávku obou přípravků snížit až o polovinu. Abyste kompostovací proces urychlili, je třeba kompost zhruba jednou za dva týdny přeházet (provzdušnit) a případně přidat vodu. Urychlovač kompostu weiki i probiotika weiki pro kompost stačí přidat při zakládání kompostu nebo jeho nové vrstvy (není nutné je přidávat při překopávání kompostu).